Dino Dog - A Digging Adventure with Dinosaurs!

Eğitici Oyun
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 1,99 $
  • Boyut 205 MB
  • Version 1.0.3
  • Dil TR / EN
  • Firma StoryToys
iOS işletim sistemlerinin yüklü bulunduğu iPad ve iPhone cihazlarınıza indirebileceğiniz Dino Dog - A Digging Adventure with Dinosaurs! oyunu ile çocuklarınız binlerce yıl öncesinin dinozor fosillerini bularak bir dinozor müzesi oluşturacaklar.

iOS işletim sistemlerinin yüklü bulunduğu iPad ve iPhone cihazlarınıza indirebileceğiniz Dino Dog - A Digging Adventure with Dinosaurs! oyunu ile çocuklarınız binlerce yıl öncesinin dinozor fosillerini bularak bir dinozor müzesi oluşturacaklar.

Eski çağlarda yaşayan dinozorların fosillerini bulup temizleyerek hepsini birleştireceğiniz bu oyunda özellikle çocukların beyin gelişimleri düşünülmüş ve dinozorlara ait dönemleri daha bilinçli bir şekilde hayal etmeleri tasarlanmıştır. Tüm kemikleri temizleyip birleştirerek tam anlamıyla bir müze oluşturacak ve kendileri ile gurur duyacak çocuklarınız olacak.

Farklı zorluk seviyeleri, içerisindeki gizli nesne bulmacaları ile keyif verici bir yolculuk yapacak olan çocuklarınızla birlikte siz de çok heyecan dolu bir vakit geçireceksiniz. 

Dino Dog - A Digging Adventure with Dinosaurs! indir